Foto: Grzegorz Trynkiewicz

logo

Prace porządkowe przy pomniku w Koczurkach

20160612 165400     W dniu 12.06.2016 r. ekipa członków naszego Stowarzyszenia w osobach: Edyta, Bogdan i Wojtek oraz Magda jako osoba towarzysząca dokonali oględzin naszego pomnika w Koczurkach. Na miejscu dokonaliśmy drobnych prac porządkowych związanych z usunięciem zbędnej roślinności, a także uprzątnęliśmy teren wokół obelisku. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że również lokalni mieszkańcy podczas naszej nieobecności dbają o stan pomnika i zapalają znicze.
Pomnik wygląda okazale, jest zadbany i miło jest wskazać to miejsce jako efekt naszej wspólnej pracy.

     Cały czas serdecznie zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie znaleźć można także dużo aktualności z życia naszego Stowarzyszenia!

2019  Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. 14. Pułku Ułanów Jazłowieckich